imprezy w styczniu 2008 (3) |
|
|
|
||
12-13.01 |
Zebranie
Zarządu AETF |
Lublin |
18-27.01 |
Zgrupowanie
Reprezentacji Polski Juniorów i Seniorów |
Cetniewo |
25-27.01 |
Międzynarodowy
Kurs Instruktorski |
Izrael |
|
|
imprezy w lutym 2008 (7) |
|
|
||
8-10.02 |
Ogólnopolski
Kurs Sędziowski |
Lublin |
8-17.02 |
Zgrupowanie
Reprezentacji Polski Juniorek i Seniorek |
Stronie
Śląskie |
16.02 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i opolskie) - eliminacja I do OOM |
Krzepice |
16.02 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów (śląskie i opolskie) - eliminacja I do MP Juniorów |
Krzepice |
23-24.02 |
Słowenia
Open |
Maribor
(Słowenia) |
23-24.02 |
Sowacja
Open |
Poprad
(Słowacja) |
29.02-02.03 |
Puchar
Polski Juniorów, Seniorów i Młodzieżowców |
Kłobuck |
|
|
imprezy w marcu 2008 (15) |
|
|
||
8-9.03 |
Egzamin na
stopnie mistrzowskie Dan z Mistrzem Ung Kim Lan |
Lublin |
15.03 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów Młodszych (lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie) -
eliminacja I do OOM |
Łomazy (k.
Biała Podlaska) |
15.03 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie) - eliminacja
I do MP Juniorów |
Łomazy (k.
Biała Podlaska) |
15 lub
16.03 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów Młodszych (pomorskie, kujawsko – pomorskie,
zachodnio-pomorskie i wielkopolskie) - eliminacja I do OOM |
Gdańsk |
15 lub
16.03 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, kujawsko – pomorskie, zachodnio-pomorskie i
wielkopolskie) - eliminacja I do MP Juniorów |
Gdańsk |
15 lub
16.03 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, lubuskie) - eliminacja I do OOM |
Oleśnica |
15 lub
16.03 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, lubuskie) - eliminacja I do MP Juniorów |
Oleśnica |
15.03 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów Młodszych (łódzkie i małopolskie) - eliminacja I do OOM |
Łódź |
15.03 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów (łódzkie i małopolskie) - eliminacja I do MP Juniorów |
Łódź |
15.03 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów Młodszych (mazowieckie, warmińsko-mazurskie i podlaskie)
- eliminacja I do OOM |
Legionowo |
15.03 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie i podlaskie) -
eliminacja I do MP Juniorów |
Legionowo |
15.03 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów Młodszych (śląskie i opolskie) - eliminacja II do OOM |
Kłobuck |
15.03 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów (śląskie i opolskie) - eliminacja II do MP Juniorów |
Kłobuck |
15.03 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików (śląskie i opolskie) |
Kłobuck |
28-30.03 |
Grand Prix
Juniorów, Seniorów i Młodzieżowców |
Syców |
|
|
imprezy w kwietniu 2008 (14) |
|
|
||
5.04 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów Młodszych (łódzkie i małopolskie) - eliminacja II do OOM |
Kraków |
5.04 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów (łódzkie i małopolskie) – eliminacja II do MP Juniorów |
Kraków |
5.04 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów Młodszych (mazowieckie, warmińsko-mazurskie i podlaskie)
– eliminacja II do OOM |
Mińsk
Mazowiecki |
5.04 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów (mazowieckie, warmińsko-mazurskie i podlaskie) -
eliminacja II do MP Juniorów |
Mińsk
Mazowiecki |
5.04 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów Młodszych (lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie) -
eliminacja II do OOM |
Ostrowiec
Świętokrzyski |
5.04 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów (lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie) - eliminacja
II do MP Juniorów |
Ostrowiec
Świętokrzyski |
5 lub 6.04 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, kujawsko – pomorskie, zachodnio-pomorskie i
wielkopolskie) - eliminacja II do MP Juniorów |
Pyzdry |
5 lub 6.04 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów (pomorskie, kujawsko – pomorskie, zachodnio-pomorskie i
wielkopolskie) - eliminacja II do OOM |
Pyzdry |
12-13.04 |
IX
Międzynarodowy Turniej Taekwon-do Viking Cup |
Skövde,
Szwecja |
19.04 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów Młodszych (dolnośląskie, lubuskie) - eliminacja II do
OOM |
Lubin |
19.04 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów (dolnośląskie, lubuskie) - eliminacja II do MP Juniorów |
Lubin |
19.04 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików (dolnośląskie, lubuskie) |
Lubin |
19-20.04 |
VI Presov
Open |
Presov,
Słowacja |
25-27.04 |
Międzynarodowy
Kurs Instruktorski |
Rimini,
Italy |
|
|
imprezy w maju 2008 (10) |
|
|
||
1-3.05 |
Mistrzostwa
Polski Juniorów Młodszych – OOM |
Legnica |
9.05 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików (łódzkie i małopolskie) |
Łódź |
10.05 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików (mazowieckie i podlaskie) |
Mińsk
Mazowiecki |
3-15.05.2008 |
Zgrupowanie
Reprezentacji Polski Juniorek i Seniorek |
Stronie
Śląskie |
3-15.05.2008 |
Zgrupowanie
Reprezentacji Polski Juniorów i Seniorów |
Spała |
15.05 |
Kongres
AETF |
Wrocław |
16-18.05 |
XIV
Mistrzostwa Europy Juniorów i XXIII Mistrzostwa Europy Seniorów |
Wrocław |
31.05 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików (pomorskie, kujawsko – pomorskie, zachodnio-pomorskie i
wielkopolskie) |
Szczecin |
31.05 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Młodzików (lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie) |
Kraśnik |
31.05-1.06 |
Mistrzostwa
Polski Juniorów |
Biała Podlaska |
|
|
imprezy w czerwcu 2008 (4) |
|
|
||
7.06 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów Młodszych (pomorskie, kujawsko – pomorskie,
zachodnio-pomorskie i wielkopolskie) |
Szczecin |
7.06 |
Międzywojewódzkie
Mistrzostwa Juniorów Młodszych (lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie) |
Kraśnik |
13-15.06 |
Mistrzostwa
Polski Seniorów |
Radzyń
Podlaski |
21-22.06.2008 |
Egzamin na
stopnie mistrzowskie Dan z Mistrzem Ung Kim Lan |
Lublin |
|
|
imprezy w październiku 2008 (3) |
|
|
||
12-14.10 |
Zgrupowanie
Reprezentacji Polski Juniorek i Seniorek |
Stronie
Śląskie |
10-14.10 |
Zgrupowanie
Reprezentacji Polski Juniorów i Seniorów |
Spała |
16-19.10 |
Puchar
Świata |
Riva del
Garda, Włochy |
|
|
imprezy w listopadzie 2008 (1) |
|
|
||
21-23.11 |
Polish
Open – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów |
Lublin |
|
|
imprezy w grudniu 2008 (1) |
|
|
||
13-14.12 |
Egzamin na
stopnie mistrzowskie Dan z Mistrzem Ung Kim Lan |
Lublin |